+90 (332)239 20 00
444 1 687
 

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

www.motuscrankshaft.com web sitesinin mülkiyeti, MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN. ve TİC. A.Ş. ne aittir.

 
MOTUSUN’un  sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki "domain name", “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar.

 
Bayilerimiz, tüketiciler  ve web  sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, MOTUS için son derecede önemlidir.   Kişisel bilgileriniz, "domain name", e-mail adresi  ve diğer bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacağı gibi, gizliliğin sağlanması için bilim ve teknolojinin  imkanları kullanılarak  önlemler alınmaktadır.

 
MOTUS web sitesinde Krank Mili İş Makinaları Kepçe uçları ve diğer ürün ve hizmetler ile ilgili çeşitli bilgileri sunarak  ve bu bilgileri güncelleyerek faydalar sağlamanız amaçlanmaktadır.

 
Verdiğiniz kişisel bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde,   ürünler ve hizmetlerimiz ile  ilgili bilgileri sunmak ve  sizinle bu konularda  iletişime geçmek için kullanılacaktır.

 
Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.motuscrankshaft.com girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

 
Web Sitemizdeki  bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi  sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde MOTUS ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sayın ziyaretçilerimizi önemle uyarmaktayız.

 
Yasa ve diğer mevzuat hükümleri web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki  bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir.   Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs.  bilgi ve materyallerin izinsiz kullananlara  hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması söz konusu olacaktır.

 
Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. MOTUS tarafından ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.

 
Gizlilik beyanımız,  hukuki düzenlemelerin ve ihtiyaçların gerektirdiği zamanlarda  güncellenecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OL